wykształcenie

Recepcjonistka/Recepcjonista

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 26.07.2018
Opis oferty:

Zakres obowiązków:

- kompleksowe prowadzenie pracy recepcji
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich
- koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów
- wsparcie pracy biura i innych działów firmy
- rozliczanie służbowych telefonów stacjonarnych
- obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
- obsługa gości firmy
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- przyjazną atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet świadczeń dodatkowych

- wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, skaner)
- odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
- komunikatywność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- wysoka kultura osobista
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
CV prosimy wysłać na adres:
info@bonair.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Praca biurowa w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.