X
miejscowość
wykształcenie

Recepcjonistka-Recepcjonista

Wieniec-Zdrój, kujawsko-pomorskie
Data publikacji: 25.10.2016
Opis oferty:

Zakres obowiązków:

  • Sprawna i szybka obsługa gości,
  • Aktywna sprzedaż produktów,
  • Obsługa centrali telefonicznej, faksu, ksero itp.,
  • Rozliczanie pobytów gości oraz konferencji,
  • Koordynacja pracy obiektu.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w polskiej firmie cieszącej się wysokim uznaniem,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Dobrą atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy – Wieniec-Zdrój.
Opis wymagań:

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w Sanatorium lub Hotelu,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Rozumienie oczekiwań klientów,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania,
  • Umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe,
  • Mile widziana znajomość obsługi programów Sanatorium i Symfonia,
  • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku obiektu,
  • Dokładność i sumienność,
  • Znajomość minimum jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Nienaganna prezencja i kultura osobista.
CV prosimy wysłać na adres:
kadry.rekrutacja@uzdrowisko-wieniec.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Turystyka, Hotelarstwo w miejscowości Wieniec w województwie kujawsko-pomorskim.