wykształcenie

Referent ds. Administracyjnych (praca w biurze budowy)

Wrocław, dolnośląskie
Data publikacji: 23.08.2017
W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko: Referent Ds. Administracyjnych (Praca w biurze budowy).

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty
- Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych budowy oraz współpraca z Oddziałem
- Dekretowanie i weryfikowanie faktur zgodnie z wytycznymi
- Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów zgodnie z ISO
- Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego
- Sporządzanie rejestru umów i zleceń budowy
- Kontrola obiegu dokumentów między budową a biurem oddziału

Oferujemy:
Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę Erbud, poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.”
- Wykształcenie z zakresu administracji, rachunkowości, budownictwa lub pokrewne (mile widziane także osoby posiadające status osoby uczącej się)
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi i kadrowymi
- Mile widziana znajomość procedur ISO
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
- Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
- Gotowość do pracy w biurze budowy
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@erbud.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Administracja biurowa w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.