wykształcenie

Samodzielna księgowa książki przychodów i rozchodów

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 27.07.2018

Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. od 2003 roku jest na rynku usług księgowych oferując kompleksowe usługi w zakresie uproszczonej i pełnej księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej.

W obecnej chwili rekrutujemy na stanowisko Samodzielna Księgowa Książki Przychodów i Rozchodów.

Zakres obowiązków:
- samodzielne prowadzenie obsługi księgowej naszych Klientów (KPiR, ryczałt),
- kontrola dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i formalnym,
- wprowadzanie dokumentów do programu Comarch Optima,
- przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych,
- bieżący kontakt z klientami i urzędami (ZUS, US),
- realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego,
- archiwizacja dokumentacji.

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- umowa o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz ilości obsługiwanych klientów
- godziny pracy od pon. do czw. 8.00-16.30, w pt. 8.00-14.00),
- dostęp do literatury fachowej, wsparcie doradcy podatkowego,
- opiekę medyczną (przy zatrudnieniu na czas nieokreślony).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostródzkiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest
dobrowolne.

- co najmniej 2-letni staż pracy na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym,
- obsługa systemów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość Comarch Optima),
- znajomość prawa podatkowego,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami,
- terminowość i dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i sumienność,
- umiejętność pracy w zespole.
CV prosimy wysłać na adres:
cv@ckdhetman.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.