wykształcenie

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Katowice, śląskie
Data publikacji: 27.07.2018

Profil pracodawcy:  Jednym z naszych klientów jest dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach, które zapewnia kompleksową obsługę rachunkowo - księgowo - kadrową firmom produkcyjnym, handlowym oraz usługowym.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- samodzielne prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
- sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych – PIT, VAT,
- sporządzanie deklaracji ZUS,
- sporządzanie pozostałych raportów (np. GUS),
- bieżące kontakty z US i in.

Oferta firmy:
- umowa o prace,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- praca na samodzielnym stanowisku,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- praca w przyjaznej atmosferze.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach.

Nr ref.: SK/04/2018

Opis wymagań:
- doświadczenie w prowadzeniu księgowości,
- znajomość przepisów prawa podatkowego,
- dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel, Word, Internet),
- punktualność, odpowiedzialność i samodzielność,
- atutem będzie znajomość programów Symfonia.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@lgrant.com

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Katowice w województwie śląskim.