wykształcenie

Samodzielny księgowy

Pinczyn, pomorskie
Data publikacji: 30.08.2018
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Samodzielny księgowy.

ZADANIA:
  • prowadzenie księgowości spółek,
  • sprawdzanie poprawności zapisów na kontach księgowych,
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań,
  • przygotowywanie sprawozdań GUS oraz JPK,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • nadzór nad zgodnością zasad rachunkowości z procedurami firmy oraz ich aktualizacja.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • Odpowiedzialna pracę w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet medyczny.

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Opis wymagań:
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego,
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy własnej (oraz ew. podległych osób), sumienność, terminowość, elastyczność i umiejętność pracy pod presją (m.in. umiejętność ustalania priorytetów).
CV prosimy wysłać na adres:
kariera@dekpol.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (58) 560 10 75

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Pinczyn w województwie pomorskim.