wykształcenie

Senior Audit Consultant

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 09.04.2018
Opis oferty:
Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie audytów firm z różnych sektorów
- Analiza sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości)
- Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań
- Przygotowywanie/przegląd skonsolidowanych sprawozdań finansowych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
- Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
- Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę, zespole
- Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej kancelarii audytorskiej
- Odbycie aplikacji na biegłego rewidenta
- Możliwość zdobycia uprawnień Association of Chartered Certified Accountants
- Opiekę medyczną
- Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
- Minimum 3-letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych
- Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku
- Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
- Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
- Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości

Mile widziane:
- Zdanie egzaminów na biegłego rewidenta z co najmniej II bloku
- Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
- Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu
CV prosimy wysłać na adres:
tgieros@ca-staff.eu

Zobacz również oferty pracy z kategorii Audyty w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.