wykształcenie

Ślusarz

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data publikacji: 26.09.2018
Firma o stabilnej pozycji na rynku specjalizująca się w zaawansowanych technologiach obróbki skrawaniem ogłasza nabór pracowników na stanowisko: Ślusarz.

Podstawowe zadania na stanowisku:
- Prefabrykacja, naprawa, montaż maszyn i urządzeń,
- Prace ślusarskie, spawalnicze, naprawcze i regulacyjne

Zadania do zrealizowania na stanowisku w najbliższym czasie: Na bieżąco prace zlecane pod indywidualne zamówienia Klientów, wg potrzeb firmy.

FORMA STOSUNKU PRACY:
- Rodzaj umowy: Pierwsza umowa – na okres próbny, po okresie próbnym-na czas określony, lub na czas nieokreślony.
- Wymiar czasu pracy: 8 godzin, praca w godz. 7:00-15:00, z możliwością nadgodzin
- Zasady wynagrodzenia: Wynagrodzenie godzinowe płatne 10 dnia miesiąca następnego po miesiącu, za które należy się wynagrodzenie.
- Wynagrodzenie brutto: Zależne od umiejętności i doświadczenia kandydata, ustalane indywidualnie, rosnące w miarę zwiększania się stażu w firmie

Oferujemy:
- bezpieczne warunki pracy,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- dostęp do najnowszych technologii,
- bezpłatna opieka lekarska w trakcie zatrudnienia
- szeroki pakiet socjalny
- szkolenia, kursy zawodowe (np. uprawnienia spawalnicze, obsługa wózka jezdniowego/suwnicy)

Jesteśmy nastawieni na stalą i wieloletnią współpracę, zapraszamy do kontaktu!

Aplikacje prosimy:

- składać osobiście w siedzibie Spółki (Dział Kadr, I piętro)
- przesłać na adres e-mail firmy

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną na temat ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy  na stronie www.promet-stal.pl w zakladce Polityka prywatności lub zakładce Praca oraz o zamieszczenie w wiadomości do kontaktu/CV poniższego oświadczenia -  bez niego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą:

Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych dobrowolnych do rekrutacji bieżącej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w kwestionariuszu osobowym jak i w pozostałych dokumentach aplikacyjnych, przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe „PROMET-STAL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynie 10-449 Al. Piłsudskiego 73, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego jak też dla celów ewentualnego zatrudnienia.

Zostałem zapoznany z  klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy,  w tym informacjami na temat przysługujących mi praw, celu oraz okresie przetwarzania moich danych.

Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych dobrowolnych do rekrutacji bieżącej i przyszłych (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w kwestionariuszu osobowym jak i w pozostałych dokumentach aplikacyjnych, przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe „PROMET-STAL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynie 10-449 Al. Piłsudskiego 73, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych postępowaniach rekrutacyjnych, jak też dla celów ewentualnego zatrudnienia.
Opis wymagań:
- Wiedza: Wykształcenie techniczne, min. zawodowe
- Dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego
- Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- Umiejętność pracy z narzędziami ślusarskimi
- Cechy osobowościowe: Zaangażowany w wykonywaną pracę
- Sumienny; dokładny; odpowiedzialny
- Mile widziana dyspozycyjność
- Mile widziane uprawnienia spawalnicze
Liczba stanowisk: 3
CV prosimy wysłać na adres:
promet-stal@promet-stal.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Produkcja w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim.