wykształcenie

Ślusarz

Siedlisko Czarnkowskie, wielkopolskie
Data publikacji: 04.09.2019
Miejsce pracy: Siedlisko Czarnkowskie (okolice Trzcianki, Czarnkowa, woj. wielkopolskie)

Firma FREJUS istnieje od 2003 roku. Jesteśmy centrum hydrauliki siłowej, gdzie można zarówno zakupić nowe jak i zregenerować używane komponenty hydrauliczne. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami krajowymi i zagranicznymi.
Jesteśmy firmą rodzinną oferującą kameralną, przyjacielską, wspierającą atmosferę. Zorientowani na współpracę oraz rozwiązywanie problemów.

Obowiązki:
-analiza usterek komponentów hydraulicznych
-wykonywanie napraw komponentów hydraulicznych
-tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
-przestrzeganie procedur oraz standardów firmy

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
-możliwości rozwoju zawodowego
-atrakcyjne wynagrodzenia, możliwości premii i awansu
-siłownie firmową
-szkolenia
-praca pełną wyzwań
-profesjonalne narzędzia pracy oraz dobrze wyposażony serwis
-miłą, przyjacielską atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem na adres:

F.H.U. Stanisław Frejus
Siedlisko 13
64-980 Trzcianka
lub pocztą elektroniczną - weronikafrejus@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".
Opis wymagań:
Wymagania:
-wykształcenie techniczne
-umiejętność obróbki metalu
-odpowiedzialność
-systematyczność
-motywacja do pracy
-umiejętność pracy w zespole
CV prosimy wysłać na adres:
weronikafrejus@gmail.com
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 600 102 606

tel. (67) 216 79 13

Zobacz również oferty pracy z kategorii Ślusarstwo w miejscowości Siedlisko w województwie wielkopolskim.