wykształcenie

Spawacz

Czarnków, wielkopolskie
Data publikacji: 18.05.2018
Opis oferty:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie i montaż technologii systemów cieplnych,
- wykonywanie i montaż układów wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji przemysłowych,
- wykonywanie prac spawalniczych,
- dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń.

OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznie zarządzanym przedsiębiorstwie o wieloletniej historii, należącym do grona wiodących firm w branży energetyki cieplnej w Polsce,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- szeroki pakiet benefitów pracowniczych, udział w zajęciach sportowych i rekreacyjnych, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
- współpracę w przyjaznej atmosferze wśród najbardziej doświadczonych specjalistów w branży.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Metrolog Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kościuszki 97, 64-700 Czarnków, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w danym procesie rekrutacji”.
lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Metrolog Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kościuszki 97, 64-700 Czarnków, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacji, w tym informowania o realizowanych przez Metrolog rekrutacjach”.

SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Metrolog spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Czarnkowie,

ul. Kościuszki 97, 64-700 Czarnków,

wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego

prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000071593,

NIP: 7631861838, REGON: 570865738, kapitał zakładowy w wysokości 2.000.000 zł.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: IODO@cezpolska.pl

CELE, PODSTAWA PRAWNA ORAZ OKRES PRZETWARZANIA DANYCH

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji.

ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być dostawcy narzędzi wspierających proces rekrutacji dla Administratora.

PRZYSŁUGUJĄCE PANI/PANU PRAWA

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

ISTNIENIE OBOWIĄZKU PODANIA DANYCH OSOBOWYCH

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, przy czym jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Opis wymagań:
- wykształcenie zawodowe - kierunkowe,
- gotowość do pracy na obiektach,
- samodzielność, precyzja,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
- zmysł techniczny,
- uprawnienia spawalnicze TIG.
CV prosimy wysłać na adres:
kadry@metrolog.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Spawalnictwo, spawacz w miejscowości Czarnków w województwie wielkopolskim.