wykształcenie

Specjalista ds. Cen Transferowych

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 09.04.2018
Opis oferty:
Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie oraz nadzór merytoryczny nad procesem przygotowywania dokumentacji cen transferowych dla Klientów Crowe Horwath
- Ocena zgodności dokumentacji TP z obowiązującymi przepisami
- Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami, w tym prowadzenie spotkań i pozyskiwanie danych i ich analiza
- Przygotowywanie innych analiz i raportów w zakresie cen transferowych
- Możliwość realizacji innych projektów podatkowych (VAT, CIT, PIT)

Co oferujemy?
- Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe + KPI (bonus roczny)
- Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w interesujących projektach podatkowych realizowanych z ramienia międzynarodowej spółki
- Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań
- Ciekawą pracę w zgranym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze (gwarantowane dobre poczucie humoru)
- Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kursy językowe online)
- Elastyczne godziny pracy
- Organizację sprzyjającą zapewnieniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym
- Świetną lokalizację przy II linii metra (stacja Rondo Daszyńskiego).
Opis wymagań:
- Wykształcenie wyższe (prawne lub ekonomiczne)
- Licencja doradcy podatkowego (wskazana)
- Min. 3-letnie doświadczenie w profesjonalnym świadczeniu usług z obszaru cen transferowych
- Praktyczna wiedza podatkowa w zakresie cen transferowych
- Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji cen transferowych
- Umiejętność budowania relacji z klientami
- Doświadczenie w proaktywnym doradztwie podatkowym i w pracy bezpośrednio z klientem
- Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (B2/C1)
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Poczucie humoru :)
CV prosimy wysłać na adres:
tgieros@ca-staff.eu

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.