wykształcenie

Specjalista ds. księgowości

Szczytno, warmińsko-mazurskie
Data publikacji: 07.01.2019
Opis oferty:
Praca na stanowisku specjalista ds. księgowości

Zakres obowiązków:
- zamykanie okresów sprawozdawczych
- księgowanie dokumentów w obszarze Księgi Głównej i KPiR
- współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
- prowadzenie ewidencji środków trwałych, ewidencji VAT
- bieżąca sprawozdawczość dla GUS

Oferujemy:
- umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłe i przyjazne środowisko pracy

CV prosimy składać przez portal, na adres e-mail lub osobiście w siedzibie firmy tj. Żeromskiego 6b.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Opis wymagań:
- minimum 2 lata doświadczenia w księgowości
- wykształcenie minimum średnie
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- znajomość aktualnych przepisów podatkowych
CV prosimy wysłać na adres:
posrednictwo@constans-group.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 505 098 270

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Szczytno w województwie warmińsko-mazurskim.