Specjalista ds. Monitorowania i Rozliczeń Projektów w Dziale Wsparcia Projektów

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 27.11.2017
Opis oferty:
Zakres obowiązków:

- Prowadzenie dokumentacji projektów zawieranych na realizację przedsięwzięć w ramach działalności statutowej finansowanych ze środków przyznawanych przez ministra właściwego ds. nauki oraz projektów rynkowych a w szczególności:
  • współpraca z komórkami merytorycznymi przy opracowaniu załączników finansowych i rozliczeniowych do wniosków, umów i zleceń, a także harmonogramów finansowych dotyczących projektów i umów;
  • administracyjne wsparcie kierowników projektów;
  • rozliczanie powierzonych projektów zgodnie z przyjętymi dla projektów zasadami;

- Wsparcie kierowników projektów w zakresie:
  • monitorowania postępu zaangażowania kosztowego prac i ich zgodności z przyjętymi harmonogramami;
  • prowadzenia analiz realizacji budżetu projektów i ich zadań;
  • kontroli płynności finansowej projektów;
  • monitorowania zgodności realizacji projektów z umowami zewnętrznymi określającymi zasady ich finansowania, realizacji i kontroli;
  • wsparcia kierownika projektu w procesie zamykania projektów, w tym w szczególności w opracowaniu raportów końcowych i udziału w utrzymaniu trwałości projektów;
  • gromadzenia i weryfikacji informacji i dokumentacji dotyczącej realizowanych projektów (pism, wniosków, protokołów, sprawozdań itp.);
  • przekazywania do archiwizacji dokumentacji zakończonych projektów, zgodnie z procedurami wewnętrznymi;

- Współpraca z Działem Księgowości w zakresie prawidłowości księgowania kosztów i przychodów w projektach;
- Współpraca z Działem Księgowości przy analizie prac w toku dotyczących powierzonych projektów.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- Pracę w zgranym i ambitnym zespole,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Prywatne ubezpieczenie na życie,
- Kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem nr ref. ILOT/DF/SMRP/11.2017w tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie  na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w Warszawie w procesach rekrutacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Opis wymagań:
Oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych Excel;
- Bardzo dobra znajomość zasad wydatkowania i rozliczania środków budżetowych przyznawanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego;
- Bardzo dobra znajomość zasad i podstaw prawnych związanych z wystawianiem faktur sprzedaży kontrahentom krajowym i zagranicznym;
- Bardzo dobra znajomość zewnętrznych aktów prawnych związanych z zakresem realizowanych prac i wykonywanych czynności;
- Doświadczenie w pracy w instytutach badawczych;
- Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@ilot.edu.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.