wykształcenie

Specjalista ds. serwisu

Krosno Odrzańskie, lubuskie
Data publikacji: 01.12.2017
Opis oferty:
Zakres obowiązków:
- Organizowanie sieci serwisów.
- Analiza awaryjności urządzeń.
- Udział w weryfikacji zasadności pod względem umownym i technicznym zgłoszonej reklamacji
- Kontrola i analiza działalności serwisowej.
- Prowadzenie szkoleń serwisowych.
- Prowadzenie przeglądów serwisowych oraz montaży.
- Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami ISO.
- Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
- Inicjowanie działań mających na celu usprawnienie pracy na zajmowanym stanowisku, wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego oraz ich raportowanie.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
- stałe zatrudnienie
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV ze zdjęciem i LM:
- osobiście w siedzibie spółki
- pocztą na adres spółki: FMiUG KROMET Sp. z o.o., ul. Pocztowa 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
- drogą elektroniczną na adres e-mail

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.883)
Opis wymagań:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- 2-3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
- znajomość urządzeń grzewczych (dodatkowy atut)
- uprawnienia SEP do 1 kV
- dobra znajomość programów: MS Office
- znajomość j.angielskiego i/lub j.niemieckiego ( dodatkowy atut)
- prawo jazdy kat.B
- dyspozycyjność również zakresie wyjazdów służbowych
- wysokorozwinięte zdolności analityczne, interpersonalne, asertywność, komunikatywność,
CV prosimy wysłać na adres:
kadry@kromet.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Krosno w województwie lubuskim.