wykształcenie

Specjalista ds. spółek

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 09.04.2018
Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:  Specjalista ds. spółek.

Opis stanowiska:
Prowadzenie korporacyjnych spraw spółek, w tym między innymi:
- przygotowywanie dokumentacji zwyczajnych zgromadzeń wspólników, posiedzeń zarządu, sprawozdań z działalności
- przygotowywanie dokumentacji nadzwyczajnych zgromadzeń wspólników między innymi zmiany umów spółek, zarządu
- zakładanie i likwidacja spółek
- przygotowywanie wniosków do KRS, urzędów skarbowych
- korespondencja z Klientami firmy
- prowadzenie elektronicznej i papierowej bazy dokumentów.

Bezpośrednia obsługa i współpraca z klientami kancelarii.

Oferujemy:
- Możliwość ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku oraz nabywania nowych, cennych umiejętności.
- Ruchomy czas pracy.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Kartę sportową na preferencyjnych warunkach.
- Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
- Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki).
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
- Biegła obsługa komputera w środowisku Windows/ MS Office.
- Komunikatywność.
- Umiejętność pracy pod presją czasu.
CV prosimy wysłać na adres:
tgieros@ca-staff.eu

Zobacz również oferty pracy z kategorii Doradztwo w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.