wykształcenie

Specjalista ds. sprzedaży

Katowice, śląskie
Data publikacji: 18.12.2018
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY.

Obowiązki:
- Sprzedaż maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze,
- Przygotowywanie ofert i umów handlowych,
- Raportowanie aktywności, sprzedaży oraz informacji o potrzebach klientów w CRM,
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami,
- Realizacja postawionych zadań i planów sprzedaży,
- Monitorowanie rynku, potrzeb klientów oraz działań konkurencji,

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym, (3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na 6 miesięcy i trzecia umowa na czas nieokreślony),
- Niezbędne narzędzia do pracy: smartfon, laptop, samochód służbowy
- Stałą pracę w stabilnej firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia w kraju i za granicą,
- Przyjazną atmosferę w pracy,
- Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, Pakiet Medicover – po okresie próbnym).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, w tytule wiadomości prosimy wpisać SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiskaoraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez spółkę ASCO EQUIPMENT Sp. z o.o. .”
Opis wymagań:
- Znajomość branży maszyn i urządzeń budowlanych,
- Znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
- Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych, prowadzenia rozmów handlowych,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Umiejętności w zakresie obsługi komputera,
- Prawo jazdy kat. B, (mile widziane B + E)
- Wykształcenie minimum średnie,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Sumienność i rzetelność,
- Systematyczność, uczciwość, dyspozycyjność i kultura osobista
CV prosimy wysłać na adres:
asco@asco-eq.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Sprzedaż, handel w miejscowości Katowice w województwie śląskim.