wykształcenie

Specjalista ds. turystyki

Wałbrzych, dolnośląskie
Data publikacji: 16.01.2019

Biuro Podróży ZBUTA w Wałbrzychu zatrudni Specjalistę ds. Turystyki.

Miejsce pracy: Wałbrzych CH VICTORIA/ CH KAUFLAND

OPIS STANOWISKA:
- kompleksowa obsługa klienta indywidualnego
- sprzedaż wyjazdów turystycznych,
- prowadzenie ewidencji sprzedaży,
- dbanie o wizerunek biura
- marketing

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę w stabilnym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- możliwość wyjazdów zagranicznych , study tour'y
- stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników sprzedażowych.

TRYB REKRUTACJI:

Proszę o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zbuta sp z o. o. w Wałbrzychu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zbuta sp z o. o. al. Wyzwolenia 9/2a 58-300 Wałbrzych Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

- znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
- minimum roczne doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
- znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin X, (miele widziane)
- samodzielność i odpowiedzialność,
- umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej,
- dobre umiejętności komunikacyjne,
- wysoka kultura osobista,
- nastawianie na realizacje celów,
- dyspozycyjność, zgoda na pracę w weekendy.
CV prosimy wysłać na adres:
zbuta@zbuta.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Turystyka, Hotelarstwo w miejscowości Wałbrzych w województwie dolnośląskim.