wykształcenie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży mieszkań

Gdańsk, Milanówek, pomorskie
Data publikacji: 30.08.2018
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia sprzedaży mieszkań.
Miejsce pracy: Gdańsk, Milanówek.

Opis stanowiska:
  • aktywne wsparcie działu sprzedaży,
  • przygotowanie inwestycji do sprzedaży,
  • bieżąca współpraca z biurem sprzedaży i Klientami,
  • bieżąca kontrola umów, rozliczeń,
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów,
  • koordynacja obiegu dokumentów w biurze,
  • obsługa połączeń przychodzących,
  • monitorowanie i analiza rynku nieruchomości.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy w kompetentnym zespole,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń,
  • pakiet medyczny,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę, w której możesz wykazać się samodzielnością i inicjatywą (to Ty w dużej części kreujesz swoje stanowisko i rolę w organizacji).

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Opis wymagań:
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w branży deweloperskiej, administracyjnej,
  • dobra znajomość programu pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • ukierunkowanie na współpracę i na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
  • mile widziane doświadczenie na rynku nieruchomości,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Liczba stanowisk: 2
CV prosimy wysłać na adres:
kariera@dekpol.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (58) 560 10 75

Zobacz również oferty pracy z kategorii Nieruchomości w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.