wykształcenie

Specjalista P-poż ds. sprzedaży i realizacji kontraktów

Gdańsk, pomorskie
Data publikacji: 15.12.2017
Opis oferty:
Obowiązki:
Ocena możliwości technicznych realizacji zadania
- Kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe w zakresie stolarki p.poż.
- Ofertowanie i realizacja kontraktów na roboty budowlane/montażowe stolarki p.poż.
- Ścisła współpraca z GW-dbałość o utrzymanie dobrych relacji
- Współpraca z produkcją ( koordynacja realizacji zamówień produkcyjnych)
- Praca z dokumentacją ( projekty wykonawcze, protokoły, BHP)

Firma Dierre Północ- przedstawiciel włoskiego koncernu Dierre Italia właściciel marki ” smartdoor” oferuje:
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
- Niezbędne narzędzia pracy

Aplikację prosimy przesłać tylko za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia omówimy na spotkaniu z wybranymi kandydatami.

Dierre Północ Sp.  z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
Opis wymagań:
- Wykształcenie techniczne pożarnicze lub   budowlane.
- Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży stolarki  technicznej  lub zabezpieczeń p.poż
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista i komunikatywność
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Samodzielność i skuteczność w realizacji prowadzonych działań
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Czynne prawo jazdy kategorii „B”
CV prosimy wysłać na adres:
gdansk@dierre.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.