wykształcenie

Spedytor Międzynarodowy 360

Koszalin, zachodniopomorskie
Data publikacji: 14.10.2021

TSL Nordic Sp. z o.o. to spedycja międzynarodowa, która powstała łącząc ze sobą długoletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym oraz prawie dekadę pracy w spedycji. Wykorzystując zgromadzoną wiedzę i ciągłe usprawnianie systemu pracy, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard naszych usług. Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne na terenie Unii Europejskiej i Skandynawii.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy 360

Poszukujemy pracowników na terenie całego kraju.

Twój zakres obowiązków:

- Jako SPEDYTOR będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie kontrahentów i przewoźników wykorzystując narzędzia branżowe,
- Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług,
- Negocjacje i przygotowywanie wycen zgodnie z wytycznymi firmy,
- Radzenie sobie w sytuacjach trudnych wykorzystując wiedzę i doświadczenie.

To oferujemy

- Bonus powitalny do 5 000 zł dla nowych pracowników,
- Praca zdalna - możliwość pracy stacjonarnej w jednym z naszych biur,
- Doświadczona kadra, na której wsparcie możesz liczyć od pierwszego dnia pracy,
- Zgrany zespół i partnerskie relacje,
- Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń,
- Atrakcyjne zarobki i bogaty system premiowy (do 50 % miesięcznej marży),
- Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z branży.

- Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku Spedytor Międzynarodowy,
- Aktywna baza kontrahentów,
- Komunikatywna znajomość języka obcego (preferowany: angielski, niemiecki lub francuski),
- Łatwość w kontaktach z innymi,
- Dobra organizacja czasu pracy - w trybie home office,
- Determinacja i zaangażowanie w realizacji planów sprzedażowych - minimalna miesięczna marża generowana dla firmy na poziomie co najmniej € 3000

CV prosimy wysłać na adres:
info@tsl-nordic.com

Zobacz również oferty pracy z kategorii Transport, spedycja w miejscowości Koszalin w województwie zachodniopomorskim.