X
miejscowość
wykształcenie

Spedytor Międzynarodowy pojazdów 24T

Dzierżoniów, dolnośląskie
Data publikacji: 28.10.2016
Opis oferty:

Podstawowe zadania na stanowisku:
- Planowanie i koordynowanie procesów transportowych na trasach międzynarodowych dla floty 90 zestawów transportowych 24t (ciągnik siodłowy + naczepa firana 13, 6 m, 24t),
- Optymalizacja wykorzystania powierzchni ładunkowej pojazdów oraz tras przejazdów,
- Kontakt z kontrahentami (firmy produkcyjne, operatorzy spedycyjni),
- Zarządzanie transportem ładunków całopojazdowych z PL (Dolny Śląsk) do i z Europy zachodniej oraz południowej (D, NL, BE, UK, AT, IT, FR, SP).

Cel tworzenia stanowiska:
- Chęć spełnienia oczekiwań kluczowych klientów,
- Powiększenie floty pojazdów o 15% w 2016 roku.

- Znajomość rynku transportu i spedycji (lokalnego oraz UE),
- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Wiedza z zakresu przepisów dot. czasów jazdy i pracy kierowców
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zarządzaniu flotą pojazdów 24t w relacjach międzynarodowych)
- Doświadczenie w pracy z kierowcami kat. C + E

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- Dodatkowe: samochód firmowy, laptop, smartfon, dostęp do pulpitu zdalnego
- Szkolenia: dotyczące branży transportowo-spedycyjnej,
- Czas pracy: 8-16, lub 9-17,
- Kultura organizacyjna: indywidualne podejście do terminów i natężenia pracy kandydata
- Inne warunki zatrudnienia: praca w zgranym zespole i miłej atmosferze

CV prosimy wysłać na adres:
u.bukowska@dedal.net.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Transport, spedycja w miejscowości Dzierżoniów w województwie dolnośląskim.