wykształcenie

Stypendysta

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 04.03.2020
Opis oferty:

Opis zadań:

Celem projektu jest badanie możliwości prowadzenia mechanicznej syntezy wodorków pod ciśnieniem wodoru w młynku kulowym.

Zadania studenta stypendysty:

  • preparatyka próbek
  • badania kalorymetryczne próbek
  • promocja projektu
  • mechaniczna synteza próbek
  • budowa układów pomiarowych i kontrolnych
  • projektowanie inżynierskie CAD

Warunki zatrudnienia:

Miejsce pracy: Wojskowa Akademia Techniczna

Przewidywany okres wypłaty stypendium: 24 miesięcy

Początek stypendium: marzec 2020

Wysokość stypendium 1000 zł/mies (w ramach umowy o stypendium)

Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty:

  • Curriculum Vitae
  • Lista osiągnięć naukowych i wyróżnień wynikających z prowadzonych badań lub udokumentowany udział w projektach badawczych z zakresu inżynierii materiałowej
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia z suplementem (może być kserokopia)
  • Zaświadczenie potwierdzające status studenta studiów II stopnia

Aplikację prosimy składać drogą elektroniczną.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 833.)".

Opis wymagań:

Wymagania:

Do realizacji projektu poszukuje się stypendysty spełniającego następujące warunki:

  • student studiów II stopnia – dziennych, kierunków: mechatronika, mechanika, elektronika lub optoelektronika
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką sterowaniem i transmisją sygnałów
  • ukończone studia inżynierskie na uczelni technicznej – na wydziałach: Mechanicznym, Mechatroniki lub zbliżonych
  • gotowość do bezpośredniego (osobistego) kontaktu z kierownikiem projektu najmniej pięć razy w tygodniu w okresie stypendialnym, tj. przez 24 miesięcy
  • gotowość do codziennej pracy w laboratorium
CV prosimy wysłać na adres:
marek.polanski@wat.edu.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.