wykształcenie

Technolog Procesu-Produkcja Spożywcza

Żory, śląskie
Data publikacji: 27.07.2018

Profil pracodawcy: Jednym z naszych klientów jest znany producent artykułów spożywczych z segmentu FMCG o międzynarodowym zasięgu działania, posiadający stabilną pozycję rynkową w swoich specjalizacjach.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- nadzór technologiczny nad optymalizacją procesów oraz utrzymaniem standardów jakościowych,
- opracowywanie ulepszonych technologii procesów produkcyjnych,
- prowadzenie testów w zakresie nowych linii technologicznych,
- sporządzanie kalkulacji kosztowych dla nowych linii technologicznych oraz opracowywanie i nadzór nad dokumentacją,
- analiza rynku, aktywne poszukiwanie dróg rozwoju w zakresie technologicznym.

Oferta firmy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
- duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji: Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach.

Nr ref.: TP/07/2017

- wykształcenie wyższe z obszaru nauk o żywności lub pokrewne (m.in. technologia żywności, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, biotechnologia, zarządzanie jakością);
- doświadczenie w zakresie produkcji żywności, wdrażania oraz znakowania nowych produktów oraz w pracy związanej z kontrolą jakości,
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej;

Wymagana wiedza i umiejętności:
- znajomość zagadnień inżynierii procesowej;
- mile widziana znajomość technologii suszenia rozpyłowego;
- znajomość procesów technologicznych w branży spożywczej, w tym zagadnień: HACCP, GMP, GHP
- dobra znajomość prawa żywnościowego,
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania strategicznego,
- umiejętność podejmowania decyzji,
- komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole,

CV prosimy wysłać na adres:
praca@lgrant.com

Zobacz również oferty pracy z kategorii Produkcja w miejscowości Żory w województwie śląskim.