wykształcenie

Technolog Żywności

Żory, śląskie
Data publikacji: 27.07.2018

Profil pracodawcy: Jednym z naszych klientów jest znany producent artykułów spożywczych z segmentu FMCG o międzynarodowym zasięgu działania, posiadający stabilną pozycję rynkową w swoich specjalizacjach.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- opracowywanie nowych receptur produktów oraz ulepszonych technologii procesów produkcyjnych, a także za rozszerzanie struktury produkowanych wyrobów,
- prowadzenie testów na skalę laboratoryjną i produkcyjną w zakresie nowych produktów i/lub linii technologicznych,
- sporządzanie kalkulacji wyrobów oraz opracowywanie i nadzór nad dokumentacją,
- nadzór technologiczny nad optymalizacją receptur i procesów oraz utrzymaniem
standardów jakościowych
- analiza rynku, aktywne poszukiwanie dróg rozwoju w zakresie produktowym.

Oferta firmy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
- duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji: Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach.

Nr ref.: TZ/07/2017

- wykształcenie wyższe z obszaru nauk o żywności oraz z zakresu zarządzania jakością,
- doświadczenie w zakresie produkcji żywności, wdrażania oraz znakowania nowych produktów oraz w pracy związanej z kontrolą jakości,
- doświadczenie w pracy w środowiskach systemów jakości i HACCP,
- doświadczenie w sprawowaniu nadzoru nad gospodarką surowcową w podległym obszarze,

Wymagana wiedza i umiejętności:

- dobra znajomość prawa żywnościowego,
- mile widziana znajomość systemu SAP,
- znajomość języka angielskiego

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania strategicznego,
- umiejętność podejmowania decyzji,
- komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole,

CV prosimy wysłać na adres:
praca@lgrant.com