wykształcenie

Tester

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data publikacji: 28.08.2017
Opis oferty:
Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy rzetelnej i kreatywnej osoby do pracy w charakterze testera oprogramowania. Mile widziane doświadczenie w testowaniu systemów oraz znajomość UML.

Oczekujemy:
- profesjonalnego podejścia do procesu testowania i dokumentowania wyników pracy;
- umiejętności pracy zespołowej w trakcie realizacji  projektu;
- zaangażowania w prowadzeniu szkoleń dla klientów;
- odpowiedniej postawy interpersonalnej,  nacechowanej pozytywnym nastawieniem do innych i do siebie.

Obowiązki:
projektowanie i wykonywanie przypadków testowych w ramach planów testów;
- dokumentowanie procesu testowania;
- zgłaszanie i monitorowanie naprawiania defektów;
- współpraca z innymi osobami zaangażowanymi  w realizację projektu, w ramach nadzoru nad jakością produktu;
- wspierania wdrażania systemów IT oraz szkolenie klientów z zakresu ich obsługi;
- wykonywanie obowiązków w ramach ServiceDesk.

Oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie;
- pracę w młodym dynamicznym zespole;
- dobrą atmosferę pracy;
- udział w zewnętrznych programach sportowych;
- integrację i „grywalizację” sportową – gramy w siatkówkę, piłkę nożną, biegamy, ćwiczymy i rywalizujemy w spalaniu kalorii;
- imprezy i spotkania integracyjne;
- integrację kulturalną-dofinansowane wyjścia do kina i teatru;
- bony świąteczne, spotkania „choinkowe” oraz paczki dla dzieci;
- dopłaty do wypoczynku letniego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZETO SOFTWARE Sp. zo.o. z siedzibą w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Opis wymagań:
Niezbędne wymagania:
- znajomość technik testowania metodą „czarnej skrzynki”: testy funkcjonalne i niefunkcjonalne;
- kompetencje z zakresu tworzenia systemów informatycznych;
- znajomość metodologii projektowania i wykonania testów oprogramowania;
- znajomość narzędzi wspierających testy (Bugzilla, Testopia);
- samodzielność, dokładność i odpowiedzialność;
- komunikatywność, kreatywność  i umiejętność pracy w zespole;
- umiejętności interpersonalne wykorzystywane w trakcie szkoleń;
- dobra znajomość zagadnień związanych z obsługą systemów operacyjnych.

Dodatkowe wymagania:
- podstawowa znajomość UML i SQL;
- mile widziane doświadczenie w testowaniu;
- doświadczenie w testach automatycznych (pisanie skryptów testowych w DelphiScript i znajomość narzędzia TestComplete)
- pozytywne nastawienie do podwyższania i doskonalenia kwalifikacji zawodowych.
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@zetosoftware.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim.