X
miejscowość
wykształcenie

Wdrożeniowiec systemów ERP

Tajęcina, podkarpackie
Data publikacji: 25.10.2016
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wdrożenia systemów ERP, opiekę serwisową nad wdrożonymi systemami, pomoc techniczną dla klientów Firmy.

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenia systemów ERP w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych,
  • Opiekę serwisową nad wdrożonymi systemami,
  • Pomoc techniczną dla klientów Firmy,
  • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług.
Opis wymagań:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Cech osobowościowych: odpowiedzialności, samodzielności, komunikatywności, kreatywności,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się oraz rozwiązywania problemów,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych,
  • Prawa jazdy kat. B.

Mile widziane kompetencje:

  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania Comarch ERP XL – logistyka i produkcja,
  • Znajomość zagadnień księgowych,
  • Umiejętność posługiwania się językiem T-SQL,
  • Podstawowa umiejętność zarządzania systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows i Microsoft Windows Server,
  • Znajomość zagadnień sieciowych.
  • Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV z aktualnym zdjęciem należy wysyłać na adres email z tytułem wiadomości zawierającym numer referencyjny stanowiska.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@opteam.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Informatyka w miejscowości Tajęcina w województwie podkarpackim.