Zastępca Kierownika Produkcji w Wytwórni Konstrukcji Stalowych

Będzin (Łagisza), śląskie
Data publikacji: 07.11.2019

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje pracowników, dla których budownictwo to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli lubisz tworzyć, planować, a następnie te plany wdrażać w życie i koordynować, jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Zastępcę Kierownika Produkcji w Wytwórni Konstrukcji Stalowych.

Zadania na stanowisku:
- Tworzenie bieżących i długoterminowych planów produkcyjnych.
- Planowanie oraz organizowanie działań związanych z produkcją.
- Zarządzanie i nadzorowanie procesu produkcji.
- Zarządzanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego.
- Realizacja celów zawartych w planach strategicznych.
- Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości produktów.
- Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń oraz ich bezpieczną eksploatację.
- Usprawnianie procesów produkcyjnych, definiowanie nowoczesnych rozwiązań.

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Możliwości rozwoju osobistego i szansę realizacji zawodowych planów.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Benefity pozapłacowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 42-504 Będzin, ul. Energetyczna 10.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z celem prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Podającemu dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, z tym, że w przypadku uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym podanie danych jest obowiązkowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa regulującymi zasady ochrony danych osobowych.

Opis wymagań:

Poszukiwane kompetencje:

Wykształcenie wyższe techniczne.
- Minimum 5-letnie doświadczenie w branży konstrukcji stalowych.
- Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Niezbędna wiedza z zakresu obróbki mechanicznej, spawania oraz budowy maszyn.
- Doświadczenie w zakresie planowania produkcji i nadzorowania procesu produkcyjnego.
- Nastawienie na realizację celów oraz wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę przedsiębiorstwa.
- Doświadczenie w produkcji jednostkowej – projektowej.
- Doświadczenie w pracy i kierowaniu zespołem.
- Umiejętność planowania strategicznego.
- Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją.
- Biegła znajomość pakietu MS Office.
- Mile widziana znajomość języka angielskiego.

CV prosimy wysłać na adres:
kadry@banimex.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Budownictwo w miejscowości Będzin w województwie śląskim.