wykształcenie

Dyspozytor/Specjalista ds. planowania transportu

Grójec, mazowieckie
Data publikacji: 09.02.2024

PKS Grójec Sp. z o.o. to firma z bogatą tradycją i stabilną pozycją na rynku. Ponad 60-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi pasażerami, skutkują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

Dołącz do zespołu, który dba o tradycje, jednocześnie wprowadzając nowoczesność i innowacyjność.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko: Dyspozytor/Specjalista ds. planowania transportu

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska:
- Planowanie pracy kierowców autobusów - przygotowywanie miesięcznych grafików pracy
- Bieżący nadzór nad działalnością operacyjną Spółki - reagowanie w przypadku wystąpienia awarii i utrudnień na drogach
- Weryfikacja kart drogowych
- Nadzór na zużyciem paliw płynnych i procesem tankowania, plombowanie zbiorników
- Codzienna odprawa kierowców autobusów, kontrola trzeźwości i ważności uprawnień
- Przygotowanie niezbędnych dokumentów do realizacji zadań przewozowych
- Udzielanie informacji pasażerom nt. rozkładów jazdy

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Przyjazną atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia
- Możliwość dołączenie do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Opis wymagań:
Oczekiwania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe
- Znajomość ustawy o czasie pracy kierowców
- Znajomość topografii powiatu
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Prawo jazdy kat. B
- Zdolności analityczne, umiejętność planowania pracy, samodzielność w działaniu
CV prosimy wysłać na adres:
kadry@pksgrojec.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 605 490 445

Zobacz również oferty pracy z kategorii Transport, spedycja w miejscowości Grójec w województwie mazowieckim.