Wyszukiwanie zaawansowane ↓

kategoria oferty / branża
X
miejsce pracy
X
województwo
forma współpracy
wykształcenie

Kierowca autobusu

Grójec, mazowieckie
Data publikacji: 09.02.2024
Opis oferty:

PKS Grójec Sp. z o.o. to firma z bogatą tradycją i stabilną pozycją na rynku. Ponad 60-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi pasażerami, skutkują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

Dołącz do zespołu, który dba o tradycje, jednocześnie wprowadzając nowoczesność i innowacyjność.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko: Kierowca autobusu.

Miejsce pracy: Grójec, Warka, Białobrzegi,

Opis stanowiska:
- Wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy
- Bezpieczny przewóz osób i bagażu
- Dbałość o powierzone mienie

Oferujemy:

- Dla osób nieposiadających uprawnień - oferujemy kurs prawa jazdy kat. D oraz kurs kwalifikacji na przewóz osób. Po uzyskaniu uprawnień dajemy gwarancję zatrudnienia na stanowisku kierowca autobusu w naszym przedsiębiorstwie
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie (od 3000,00-6000,00 zł netto)
- Motywacyjny system wynagrodzeń
- Przyjazną atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia
- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
- Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego oraz PPK
- Opłacamy składkę na FEP, dającą możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101,
poz. 926, ze zm.)"

Liczba stanowisk: 1
CV prosimy wysłać na adres:
kadry@pksgrojec.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 605 490 445

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Grójec w województwie mazowieckim.