wykształcenie

Mechanik autobusowy

Grójec, mazowieckie
Data publikacji: 09.02.2024

PKS Grójec Sp. z o.o. to firma z bogatą tradycją i stabilną pozycją na rynku. Ponad 60-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi pasażerami, skutkują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

Dołącz do zespołu, który dba o tradycje, jednocześnie wprowadzając nowoczesność i innowacyjność.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko: Mechanik autobusowy.

Miejsce pracy: Grójec, ul. Laskowa 26

Opis stanowiska:
- Prace konserwacyjno-naprawcze w autobusach
- Diagnoza i usuwanie usterek układów mechanicznych
- Naprawa, regeneracja i wymiana ogumienia
- Wymiana olejów i innych płynów eksploatacyjnych

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pracę w systemie 2-zmianowym.
- Motywacyjny system wynagrodzeń
- Przyjazną atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia
- Możliwość dołączenie do grupowego ubezpieczenia pracowniczego Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Opis wymagań:
Oczekiwania:
- Sumienność, zaangażowanie, chęci do pracy
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Prawo jazdy kat. B, C
- Znajomość budowy pojazdów
- Czytanie dokumentacji technicznej
CV prosimy wysłać na adres:
kadry@pksgrojec.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Mechanik, elektromechanik samochodowy w miejscowości Grójec w województwie mazowieckim.