wykształcenie

Pracownik działu eksportu

Kuriany, podlaskie
Data publikacji: 03.03.2023
Opis oferty:

Gwarantujemy:
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie stałe i premie uzależnione od efektów pracy
- niezbędny pakiet narzędzi
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
- przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
- dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Osoby zainteresowane prosimy o CV na adres: bdatczuk@tobo.pl

Link: Tobo.pl

Opis wymagań:
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- samodzielność i zaangażowanie
- prawo jazdy kat. B
- wysokie zdolności interpersonalne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
CV prosimy wysłać na adres:
bdatczuk@tobo.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 667 978 667

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Kuriany w województwie podlaskim.