Wyszukiwanie zaawansowane ↓

kategoria oferty / branża
X
miejsce pracy
X
województwo
forma współpracy
wykształcenie

Pracownik Remontowo-Budowlany

Lądek-Zdrój, dolnośląskie
Data publikacji: 25.03.2022
Opis oferty:

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ogólnobudowlanych.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
robotnik budowlany

Osoba do kontaktu: Dorota Stoch

Opis wymagań:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe/podstawowe
Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
Liczba stanowisk: 1
CV prosimy wysłać na adres:
mirjan.rehab@wp.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 505 952 564

Zobacz również oferty pracy z kategorii Praca fizyczna w miejscowości Lądek w województwie dolnośląskim.